Kod QR

QR Code

QR Code (ang. Quick Response, QR: szybka odpowiedź) to kod graficzny wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku, który umożliwia zakodowanie m.in. adresów stron internetowych. Po odczytaniu go przy pomocy odpowiednio oprogramowanych urządzeń przenośnych, na przykład podłączonych do Internetu telefonów komórkowych wyposażonych w aplikację typu NeoReader (do pobrania w zależności od sieci ze zbioru dostępnych aplikacji), możliwe jest proste odczytanie treści strony internetowej, którą wskazuje zakodowany adres.

Jak dołączyć

Krok 1

Przygotować dane (co najmniej data urodzin, śmierci), krótki opis bliskiej nam osoby oraz jej zdjęcie w formacie jpg [max. 300 kB].

Krok 2

Wypełnić i wysłać formularz dostępny na stronie "nowy profil".

Krok 3

Opłacić należność zgodnie z informacją, jaka pojawi się na ekranie po przesłaniu formularza.

Po zaksięgowaniu wpłaty, przesłany profil dodany zostanie do naszej bazy. Jednocześnie na podany przez państwa adres prześlemy kod QR, który umieszczony na pomniku umożliwi osobom trzecim po zeskanowaniu zapoznanie się z życiorysem państwa bliskich.

Kod QR wykonany jest w formie gustownej plakietki, którą za pomocą dwustronnej taśmy klejącej (zostanie przesłana wraz z kodem) należy umieścić na pomniku w wybranym przez siebie miejscu pamiętając, by osoby chcące go zeskanować miały do niego w miarę wygodny dostęp.Kontakt

e-mail: biuro@wspominamybliskich.pl

tel. +48 62 501 21 21
tel. + 48 519 187 057

Media i Komunikacja Sp. z o. o.

ul. Starotargowa 6

63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Konto: 98 1050 1201 1000 0024 2816 0671

 

Kontakt w sprawach technicznych

e-mail: administrator@wspominamybliskich.pl