Kod QR

QR Code

QR Code (ang. Quick Response, QR: szybka odpowiedź) to kod graficzny wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku, który umożliwia zakodowanie m.in. adresów stron internetowych. Po odczytaniu go przy pomocy odpowiednio oprogramowanych urządzeń przenośnych, na przykład podłączonych do Internetu telefonów komórkowych wyposażonych w aplikację typu NeoReader (do pobrania w zależności od sieci ze zbioru dostępnych aplikacji), możliwe jest proste odczytanie treści strony internetowej, którą wskazuje zakodowany adres.

Zbigniew Marek Idziorek

ur. 25 kwietnia 1954 - Ostrów Wielkopolski

zm. 16 października 2011 - Ostrów Wielkopolski

Miejsce pochówku: Ostrów Wielkopolski

Zbigniew Idziorek,syn Kazimierza i Zofii, z domu Lisiak, młodszy brat Mirosławy. Dorastał wśród wielopokoleniowej rodziny, czerpał przykłady z zachowań jej członków i naśladował wiele pozytywnych cech krewnych, z których prawdziwym wzorcem osobowości stała się matka Zofia.

W Zespole Szkół MERA-ZAP zdobył zawód technika elektronika, który wykonywał z wielką pasją najpierw zawodowo, a następnie wykorzystując pogłębioną wiedzę w życiu codziennym. Był mężem Anny Kasprzak-Idziorek i ojcem Joanny.Rozmiłowany w literaturze, oprócz klasyki,którą uwielbiał, czytał wszelkie nowości. Słuchał różnorodnej muzyki, ciągle udoskonalając źródła jej odbioru. Prawdziwą pasją stały się dla niego wszystkie prace w ogrodzie i we własnym domu, od momentu zamieszkania w nim. Miał prorodzinną naturę i wielu przyjaciół,wśród których był duszą towarzystwa. Często w opowieściach wspominał rodziców i najbliższych, którzy już odeszli.Cieszył się z faktu urodzenia się wnuczki, której nie zdążył poświęcić zbyt dużo czasu. Uwielbiał przyrządzać posiłki, domownikom przygotowywał śniadania,a zajęcia w kuchni zdominowały jego wolny czas. Kochał ludzi, kochał zwierzęta,kochał życie. Pochłaniała go też motoryzacja i sport. Lubił podróżować po świecie. Kiedy pojawiła się możliwość kolejnych ciekawych wyjazdów, zaskoczyła go przedwcześnie nagła śmierć.Kontakt

e-mail: biuro@wspominamybliskich.pl

tel. +48 62 501 21 21
tel. + 48 519 187 057

Media i Komunikacja Sp. z o. o.

ul. Starotargowa 6

63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Konto: 98 1050 1201 1000 0024 2816 0671

 

Kontakt w sprawach technicznych

e-mail: administrator@wspominamybliskich.pl